About Us

Alarm Sistemleri Sizi Nelerden Korur?

Kullanım amaçları ve kurulum özelliklerine göre alarm sistemleri, muhtemel güvenlik risklerinin önlenmesinde oldukça etkilidir. Yaşam alanlarında güvenlik faktörü olarak dizayn edilen sistemler, 7/24 güvenlik sağlar. Tehlike durumlarında anında bildirim özellikleri ve ilgili birimlere haber verme özellikleriyle can ve mal güvenliğinin, üst seviyede sağlanması ve dolayısıyla konforlu yaşam alanları oluşturulmasını sağlar.

Alarm Sistemi Kullanmanın Avantajları

Yangın alarm sistemleri, duman dedektörleri ve ısı sensörleri ile olası yangınların en erken anda fark edilmesini sağlar. Sesli ve ışıklı alarm modülleriyle bildiri yapan alarm sistemleri, itfaiye bağlantısı ile en hızlı şekilde yangının söndürülmesi için alarm sağlar. Yangın söndürme sistemleriyle kombine olarak kurulum edilen alarm sistemleri, yangının anında söndürülmesini sağlar.

Sel veya doğalgaz alarm sistemleri, dedektör ve ek panel özellikleriyle, muhtemel kaçakların önlenmesi ve can sağlığının üst seviyede korunmasını sağlar. Hırsız alarm sistemleri yine can ve mal güvenliğinin teşkil edilmesi ve güvenliğin sürdürülmesi için uygulanan sistemlerdir.

Hareket sensörü, cam ve kapı sensörü gibi donanımlar ile dizayn edilen sistemler, gece görüş kameraları, kızılötesi kamera sistemleri gibi farklı ekipmanlar ile daima güvenli ortamlar sağlar. Güvenlik birimlerine bildirim özellikleriyle, en hızlı sürede koruma sağlar.

Alarm Sistemleri Gerekli midir?

Yaşam alanlarında, çalışma alanları ve sosyal alanlarda kullanılan alarm sistemleri, olası risklerin önlenmesi ve güvenliğin teşkil edilmesi için oldukça gerekli ve önemlidir. Üstelik sadece ev ve işyerlerinde değil daha kapsamlı sosyal alanlarda da kullanılmaktadır. Sesli ve ışıklı ikaz sistemlerinin yanı sıra güvenlik kamerası donanımlarıyla sektörel olarak güvenlik ve koruma sağlar.

Yangın, gaz kaçakları, su baskınları gibi risklerin önlenmesi ve zamanında müdahale için alarm sistemleri önemlidir. Hırsızlık alarm sistemlerinde de eşyaların güvenliğinin sağlanması ve can güvenliğinin sağlanabilmesi için alarm sistemleri kullanmak oldukça gereklidir.

Kolay kullanılabilir sistem özellikleri, kolay erişilebilir paneller, full donanım ve teçhizatlar ile teknolojinin en güvenli formlarından imal edilen alarm sistemleri, daha konforlu ve güvenli yaşam alanları için kullanılması gereken en önemli faktörler arasında yer alır.

 

İlginizi çekebilir: ALARM SİSTEMİ NASIL KURULUR?

E-Bültene kayıt olarak hiçbir teklifi ve kampanyayı kaçırmayın.

 
 
© Copyright 2018 kamerasistemleri, Tüm hakları saklıdır.