About Us

Büyük Tehlikelerden Alarm Sistemleri Sayesinde Kurtulun

İş güvenliği ve işçi sağlığı formlarıyla dizayn edilen alarm sistemleri, pek çok iş kazasının önlenmesi ve can güvenliğinin sağlanması için gereklidir. Özellikle tehlikeli madde ve patlayıcı madde üretim tesislerinde veya benzer iş sınıfında çalışılan ortamlar için alarm sistemleri hayat kurtarır niteliktedir.

Gaz kaçakları, yangınlar ve çeşitli risklerin önlenmesi için iş alanlarında kullanılması gereklidir. Çalışma alanlarının güvenliğini sağlayan alarm sistemleri, hırsızlık alarm çeşitleriyle, alanların korunmasını ve olası risklerin önlenmesini sağlar.

Alarm Sistemleri ve Fonksiyonları

Yangın alarm sistemleri, duman dedektör özellikleriyle can ve mal güvenliğini sağlar. Doğalgaz ve gaz alarm sistemleri, muhtemel gaz kaçaklarını koku sensörleriyle algılayan modül tasarımları kullanır. Bazı alarm sistemleri, kombine çalışma özellikleri sunduğu için gaz, duman, su baskını, deprem gibi alarm sistematiğini aynı panel üzerinden sağlar.

Hırsızlık alarm sistemleri, işyerleri ve evlerin güvenliğinin sağlanması, hırsızlıkların önlenmesi için uygulanan tasarımlardır. Hareket ve işlev dedektörleri ve özel sensör sistemleriyle kurulum edilir. Alarm sistemleri evcil hayvan opsiyonları ile çalışan ve akıllı sistem özellikleri sunan cihazlardır.

Alarm Sistemleri ve Güvenlik Birimleri

Alarm sistemleri, güvenlik ve kolluk birimleriyle senkronize çalışma özelliği sunar. SMS ve alarm sistemleri sayesinde, olası tehlike anında güvenlik güçlerine bildirim sağlanır. Yani eski filmlerde olduğu gibi banka soygunları sırasında herhangi bir tuşa basmak zorunda olmadan, otomatik algılama modülleri ile doğrudan bildirim sağlanır.

Jandarma, polis, itfaiye, hastane gibi birimlere alarm sağlayan sistemler, mobil panik butonu gibi formülleri ile yakınlara anında bildirim özellikleriyle güvenlik sağlar. Alarm ve alarm takip sistemleri, olası risklerin önlenmesi ve tehlikelerden kurtulma için teknolojik çalışma sistemi sunar.

Yazılımlar, donanımlar ve çeşitli ekipmanlar ile can güvenliğinin üst seviyede sağlanması, erken önleme ve anında müdahale sistemleriyle tüm yaşam alanlarında konfor sağlar.

Bebek bakıcı takip sistemleri, iç ve dış çevre kamera sistemleri, güvenlik ekipmanları ve kapı alarm sistemleri gibi pek çok donanım ile ev ve işyerleri daima güvenceye alınabilir. Can güvenliği ve tehlikelerin önlenmesi için alarm sistemleri önemlidir.

 

 

E-Bültene kayıt olarak hiçbir teklifi ve kampanyayı kaçırmayın.

 
 
© Copyright 2018 kamerasistemleri, Tüm hakları saklıdır.