About Us

İstanbul Güvenlik Kamerası Sistemleri

Birçok alanda kullanıma sahip ve en yaygın güvenlik sistemlerinden biri olan güvenlik kamera sistemleri, her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Güvenlik kamera sistemleri ile en temel güvenlik önlemini, ev veya iş yerinizde rahatlıkla alabilirsiniz. Farklı noktalara yerleştirilip, 7/24 izleme ve kayıt imkanı sunabilen bu sistemler; hırsızlık gibi suçların tespitinde kullanılmakla beraber aynı zamanda caydırıcı role de sahiptir.

İç ve dış mekanlarda kullanım imkanı sunar ve bu sayede güvenlik alanınız genişlemiş olur. Kurulduğu açıya ve merceğine bağlı olarak her bir güvenlik kamerası geniş bir izleme imkanı sunar. Çeşidine bağlı olarak gece izleme imkanı da sunan bu sistemler ile gece karanlığında rahatlıkla görüntüler izlenebilir ve olası durumlar tanınabilir. Aynı zamanda belirli özelliklere sahip harekete duyarlı kameralar sayesinde hareket anında alanı takibe alabilme özelliği ile güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Ses kayıt özelliğine sahip kameralar ile, kayıt sonrası veya kayıt esnasında anlık olarak sesleri de duyabilirsiniz.

Alınan görüntüler DVR(Dijital Video Recorder) yani video kayıt cihazı aracılığıyla kayıt edilir. Kayıtların tutulabilmesi için en az bir adet depolama birimine yani HDD’ye ihtiyaç duyar. Her geçen gün teknolojide olduğu gibi video kayıt cihazlarının da depolama kapasiteleri artmaktadır. İhtiyacınıza göre 500 GB’tan, 20 TB’a kadar depolama birimini kayıt cihazına bağlayabilirsiniz. Daha sonrasında bu kayıtlara istenildiği zaman her saniyesine rahatlıkla bakılabilir.

Güvenlik kameraları, kullanım alanına göre üretilmiş çeşitlere sahiplerdir. Bunlar; Sabit kameralar, Dome kameralar, Speed dome kameralar, IR gece görüşlü güvenlik kameraları, Zoom kameralar gibi kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanmış kamera çeşitleridir.

E-Bültene kayıt olarak hiçbir teklifi ve kampanyayı kaçırmayın.

 
 
© Copyright 2018 kamerasistemleri, Tüm hakları saklıdır.